Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia NMP

Rano

Wieczorem

po Mszy Św. wieczornej

Do chorego i sprawy pogrzebowe na bieżąco.

Ogłoszenia parafialne 21.04.2024r.

• W dzisiejszą Niedziele Dobrego Pasterza przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

• Dzisiaj po Mszy Św. każdy indywidualnie może przyjąć Błogosławieństwo Prymicyjne od o.Kevina Owczarka, można też wtedy złożyć ofiarę dla prymicjanta.

• We wtorek(23.04) Uroczystość Św. Wojciecha, patrona Polski.

• W czwartek o g. 8:00 Msza Św. i spotkanie formacyjne 3 Zakonu Franciszkańskiego.

• W czwartek(25.04) Święto św. Marka, Ewangelisty. Msza Św. o g. 18:00,

• a następnie procesja o urodzaje do krzyża na ul. Dobrodzieńską. Kancelaria czynna dopiero po procesji.

• W piątek po wieczornej Mszy Św. (ok. 18:30) w kościele próba dla dzieci klas 3. Próba jest obowiązkowa. W piątek wieczorem kancelaria będzie nieczynna.

• Zapraszam róże różańcowe do modlitwy różańcowej w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o g. 17:30.

• Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Mediugorie, a nie były na spotkaniu proszę się zgłosić w tym tygodniu do kancelarii.

• Osoby, które jeszcze nie wpłaciły na pielgrzymkę do Gidel, proszę to zrobić w tym tygodniu w kancelarii lub zakrystii.

• Ostatnia kolekta remontowa wyniosła 7968zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz funkcjonowania naszej parafii.

• Zapowiedź przedślubna: Tomasz Buczek(Zębowice) – Patrycja Świętek(Wojszyn, par. Zagwiździe)3.

Ogłoszenia parafialne 14.04.2024r.

• Dzisiaj nie będzie nieszporów popołudniowych.

• W poniedziałek(15.04) o g. 16:00 zapraszam grupy parafialne: marianki, ministrantów, orkiestre, chór parafialny i osoby zaangażowane w przygotowanie prymicji na spotkanie z ks. Kevinem i poczęstunek w salce katechetycznej.

• Dla mieszkańców Kniei Msza Św. prymicyjna będzie w sobotę(20.04) o g. 11:00, a następnie spotkanie z o. Kevinem w świetlicy wiejskiej.

• Wszyscy parafianie mogą przyjąć błogosławieństwo prymicyjne w następną Niedziele(21.04) na każdej Mszy Św.. Przy udzielaniu błogosławieństwa można złożyć ofiarę dla naszego prymicjanta.

• W przyszłą niedziele przeżywać będziemy Niedziele Dobrego Pasterza, modlić się będziemy o nowe powołania do służby w Kościele.

• Zapraszam róże różańcowe do modlitwy różańcowej w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek o g. 17:30 oraz w piątek o g. 16:30. Zachęcam wszystkie róże różańcowe do odmawiania wspólnie przed Mszą Św. tej jakże ważnej modlitwy dla każdego z nas.

• We wtorek o g. 19:00 w salce katechetycznej spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medziugorie. Proszę ze sobą zabrać dowód osobisty oraz zaliczkę 500zł dla biura podróży.

• W czwartek po Mszy Św. wieczornej (ok.18:30) w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1 Komunii Św. W czwartek wieczorem kancelaria będzie nieczynna.

• W piątek w Myślinie o g. 18:00 do sakramentu bierzmowania przystąpi czterech młodzieńców z naszej parafii. W piątek Msza Św. w naszej parafii o g. 17:00. W piątek wieczorem kancelaria będzie nieczynna.

• Osoby, które jeszcze nie zapłaciły na pielgrzymkę do Gidel proszę, aby to uczynić w tym tygodniu: w kancelarii lub w zakrystii.

• Zapowiedź przedślubna: Diana Golasz zd. Obstój(Zębowice) – Kamil Golasz(Lubsza)3, Sebastian Korn(Rzędowice) – Angelika Korn, zd. Kowolik (Kadłub Wolny)3, Tomasz Buczek(Zębowice) – Patrycja Świętek(Wojszyn, par. Zagwiździe)2.