Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia NMP

Rano

Wieczorem

po Mszy Św. wieczornej

Do chorego i sprawy pogrzebowe na bieżąco.

Ogłoszenia parafialne 12.05.2024r.

• Dzisiaj na koniec każdej Mszy Św. będzie można przyjąć specjalne, indywidualne błogosławieństwo prymicyjne,które udzieli o. Kevin. Można wtedy również złożyć ofiarę dla naszego prymicjanta.

• Dzisiaj(w niedziele) zapraszam do Kniei na g. 15:00 na nabożeństwo fatimskie.

• W poniedziałek (13.05) obchodzić będziemy wspomnienie NMP z Fatimy, bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczynamy Mszą Św. o g. 18:00, a następnie procesja i różaniec. W tym dniu kancelaria czynna będzie po nabożeństwie.

• We wtorek o g. 18:30 próba przed 1 Komunią Św. dla dzieci, w piątek o g. 18:30 próba przed 1 Komunią Św. dla dzieci i ich rodziców. W tych dniach kancelaria wieczorem będzie nieczynna.

• W sobotę o g. 10:00 1 Spowiedź dla dzieci klas 3. Zapraszam w sobotę na g. 10:00 również do spowiedzi rodziców dzieci komunijnych. Rodzice mogą skorzystać ze spowiedzi przez cały najbliższy tydzień. Spowiedź zawsze 30 minut przed majówką.

• W przyszłą niedziele o g. 11:00 Uroczystość Pierwszej Komunii Św., po tej Mszy Św. będzie nabożeństwo majowe.

• W czwartek o g. 8:00 Msza Św. oraz spotkanie formacyjne 3 Zakonu franciszkańskiego.

• W najbliższą sobotę święcenia kapłańskie w naszej diecezji, zachęcam do modlitwy w intencji nowo wyświęconych.

• Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na nabożeństwa majowe. W tym tygodniu nabożeństwa majowe: dzisiaj(w niedziele) o g. 15:00 w Kniei, w poniedziałek o g. 18:00, we wtorek, czwartek i piątek o g. 17:30, w środę po Mszy szkolnej oraz w sobotę o g. 16:30.

• W tym tygodniu trwamy w Nowennie do Ducha Św. Modlitwę do Ducha Św. będziemy odmawiać zawsze na koniec nabożeństwa majowego. W następną niedziele przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św.

• Za tydzień w niedziele(19.05) kolekta będzie przeznaczona na cele remontowe naszej parafii.

• Dziękuje rodzicom dzieci 1 Komunijnym za posprzątanie terenu wokół Kościoła, za plewienie, sadzenie kwiatków, przycinanie żywopłotu.

• 1 rocznica Komunii Św. będzie 26.05. o g. 11:00.

Ogłoszenia parafialne 5.05.2024r.

• Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe, szczególnie rodziców z dziećmi. W tym tygodniu nabożeństwa majowe: dzisiaj(w niedziele) o g. 15:00, w poniedziałek, wtorek i środę w ramach procesji błagalnych o urodzaje; w czwartek i piątek o g. 17:30 w sobotę o g. 16:30.

• W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje. Zapraszam na procesje w poniedziałek o g. 17:30 do Krzyża w kierunku Kadłuba Wolnego; we wtorek o g. 17:30 do Krzyża w kierunku Kniei oraz w środę o g. 8:00 do Krzyża na osiedle kwiatków.W poniedziałek i wtorek kancelaria czynna wieczorem dopiero po procesji.

• W poniedziałek(6.05) o g.9:00 odwiedziny chorych w Zębowicach.

• W piątek rozpoczniemy Nowenne do Ducha Świętego.

• W piątek po Mszy Św. ok. g. 18:30 próba dla uczniów klas 3 przygotowujących się do 1 Komunii Św. Kancelaria we wtorek wieczorem nieczynna.

• Msza Prymicyjna w Knieji odbędzie się 11.05. o g. 10:00, a w niedzielę(12.05) na wszystkich Mszach Św. niedzielnych(oprócz Kniei) będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. W trakcie błogosławieństwa będzie można złożyć ofiary dla o. Prymicjanta.

• W przyszłą niedziele(12.05) przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

• W przyszłą niedziele zapraszam na nabożeństwo fatimskie do Kniei na g. 15:00.

• Kolekta remontowa będzie w niedziele(19.05), ponieważ 12.05. ks. proboszcz będzie w parafii Radawia prowadził 1 Komunię Św.